انواع پازل تبلیغاتی ارزان

انواع پازل تبلیغاتی ارزان

پازلهای  تبلیغاتی

پازل یک ابزار جهت بازی وسرگرمی می باشد که قطعات کوچک برش خورده که عمدتاً جنس آن مقوا یا فوم می باشد، در کنار هم چیده می شود تا تصویر طرح کلی بطور واضح نمایش داده شود، درواقع پازل همانند یک معما می باشد و یک بازی فکری است که باید با تفکر و دقت بالا تصویر اولیه را بطور دقیق و منظم کامل کرد. پس پازل علاوه بر اینکه موجب سرگرمی افراد خواهد شد بلکه به تقویت حافظه نیز کمک زیادی می کند، البته بین جنس پازل های موجود در بازار تفاوت های زیادی وجود دارد که معمولا پازل مقوایی عمومی تر است و بعد از آن برای ساخت پازل ها از جنس فوم و چوب نیز استفاده خواهد شد.

درباره پازل بیشتر بدانیم!

  پازل -1

جان اسپیلسبری نقشه ساز و حکاک انگلیسی اولین کسی بود که از فروش پازل های منبت کاری شده توانست کسب درآمد کند ( حدود سال ۱۷۶۰ میلادی ). یکی از این پازل ها ، پازل منبّت کاری شده است که در ایران به طور کلی به پازل معروف است. پازل ها شامل تکه هایی هستند که این قطعات قسمت های بیرون زده یا فرورفته ی ریزی می باشد که هر برآمدگی می تواند در فرورفتگی تکه مناسب دیگری قرار بگیرد و فیکس شود و در نهایت، استحکام بین قطعات پازل ایجاد می گردد. در واقع روی هر تکه از پازل بخشی از تصویراصلی وجود دارد که با کنار هم قرار گرفتن قطعات، تصویر بزرگتر کامل می شود و به اصطلاح پازل حل می شود و به اتمام می رسد. پازل ابتدا روی چوب ساخته می شدند بطوری که روی چوب ، تصویر مدنظر چاپ می شد و سپس  با اره مویی آن را می بریدند و به همین شکل امروزی به عنوان پازل استفاده می شد.در حال حاضر تولید کنندگان پازل تصاویر مورد نظر را بر روی مقوای مخصوص پازل چاپ می کنند تا سریع‌تر و ساده‌تر و با قیمت مناسب تری بتوانند پازل ها را تولید نمایند. تصاویر پازل ها هر چیزی می تواند باشد. از مناظر طبیعی، ساختمان ها، حیوانات و یا هر تصویری که مدنظر شما باشد. حتی می توان طرح دلخواه از خودتان، فرزندتان، تبلیغ شرکت یا برندتان و... را نیز روی پازل چاپ نمایید.

چاپ پازل تبلیغاتی

شما می توانید طرحی که مدنظر دارید را روی پازل با سایز دلخواهتان چاپ نمایید. چاپ پازل های تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین نمونه چاپ دردسته ی هدایای تبلیغاتی محسوب می شود. روانشناسان بر این باور هستند که حل کردن پازل یا جورچین ها می تواند کمک بزرگی برای کم کردن استرس و پریشانی به افراد کنند وهمینطور که به آن اشاره شد، به دلیل اینکه قدرت تفکر و تخیل را افزایش می دهد روش مناسبی برای کاهش و پیشگیری از بیماری هایی همچون آلزایمر می باشد. برش قطعه های پازل می تواند از سایزهای بسیار ریز تا درشت اعمال شود که در سایز معمولی می توان از پازل های 12 تیکه تا حتی 200000 قطعه هم تولید و اجرا شود. پازل ها به عنوان ابزارهای کمک آموزشی در مدرسه ها و مهدکودک ها نیزبه کار می روند.

چاپ پازل اختصاصی

  پازل اختصاصی

چاپ پازل با طرح دلخواه می تواند شما عزیزان را خشنود کند. به این صورت که می توانید تبلیغ و نام و برند خود را برروی پازل بصورت اختصاصی چاپ کرده و به مشتریان خود ارائه دهید. در چاپ پازل اختصاصی می توانید یکی از گزینه های زیر را انتخاب نمایید. در این مدل می توان تعداد تکه های پازل و سایز و تیراژ را خودتان مشخص کنید.

  • چاپ و تولید پازل یکطرفه
  • چاپ و تولید پازل دوطرفه( که می توان از فضای دوطرف پازل جهت تبلیغات استفاده کرد)
  • چاپ پازل تبلیغات در یک طرف و بازی و منچ در طرف دیگر
  • چاپ پازل اختصاصی در 26 سایز مختلف
  • چاپ پازل اختصاصی
  • حداقل تعداد برای چاپ تبلیغاتی اختصاصی با طرح دلخواه 1000 عدد می باشد.
  • پازل تبلیغاتی با چاپ رنگی

پازل از پیش اماده شده نیز وجود دارد بدین صورت که بصورت تکه های بریده شده و یک پازل کامل بدون هیچ تصویری در سایز مشخص، و تعداد تکه مشخص، موجود می باشد و می توان با دستگاه سابلیمیشن برروی آن تصویر مورد نظرتان را بصورت رنگی چاپ کرد. در این نوع چاپ پازل، محدودیت تعداد وجود ندارد.