انواع پازل تبلیغاتی ارزان
پازل یک ابزار جهت بازی وسرگرمی می باشد که قطعات کوچک برش خورده که عمدتاً جنس آن مقوا یا فوم می باشد، در کنار هم چیده می شود تا تصویر طرح کلی بطور واضح نمایش داده شود، درواقع پازل همانند یک معما می باشد و یک بازی فکری است که باید با تفکر و دقت بالا تصویر اولیه را بطور دقیق و منظم کامل کرد. پس پازل علاوه بر اینکه موجب سرگرمی افراد خواهد شد بلکه به تقویت حافظه نیز کمک زیادی می کند، البته بین جنس پازل های موجود در بازار تفاوت های زیادی وجود دارد که معمولا پازل مقوایی عمومی تر است و بعد از آن برای ساخت پازل ها از جنس فوم و چوب نیز استفاده خواهد شد.
بازدید 1442
فواید پازل برای رشد مغز کودکان
پازل‌ها بخش مهمی از دوران کودکی همه ما بودند،پازل ها ارتباط و اتصال بین اجزای مغز را تقویت می کنند . فرقی نمی‌کند چه سنی داشته باشید، پازل‌ها ابزار خوبی برای ذهن و مغز شما هستند.
بازدید 935
مگنت چیست و چه کاربردهایی دارد؟
مگنت که از کلمه MAGNET به معنای آهن ربا گرفته شده است استفاده های زیادی در زندگی روز مره و صنایع دارد. همانطور که از اسم آهن ربا (مگنت) مشخص است.
بازدید 9122
نقش آهنربا در محصولات تبلیغاتی
نقش آهنربا در محصولات تبلیغاتی
بازدید 816
بن خرید پازل های تبلیغاتی در پازل ساز
در حال حاضر اعتبار هر امتیاز بن تخفیف از زمان دریافت آن 30 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف بن تخفیف، باید برنامه ریزی کنید.
بازدید 1845